Bizi Değerlendirin

Anasayfa » Bizi Değerlendirin

Bizi Değerlendirmeye Hazırmısınız!

 
 
 
 
 
* İle işaretli alanların doldurulması zorunludur.
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak ve yayınlanmayacaktır
Yorumlarınızı düzenleme, silme veya yayınlamama hakkımız saklıdır.
110 entries.
Muhammet Ş Muhammet Ş wrote on 11 Şubat 2013 at 11:59:
İlk olarak Güneşli Araf Cerrahi Merkezine muayene için gittiğimde tanıştık.Kurumdan çalışan ekipten güzel bir hizmet aldım.Muayene sırasında aklıma takılan tüm soruları sorabileceğimi söyledi ve kendisi de hastalıkla ilgili ve benim ile ilgili detaylı bir açıklama yaptı.Ameliyat olmam gerektiğini söyledi.İlk etapta çok korkuyordum fakat ikna yeteneği ile kabul ettim ameliyat olmayı.Çok başarılı bir operasyon geçirdim.Ameliyat ve ameliyat sonrası da tüm bilgileri verdi ve daha önce yaptığı ameliyatlardan bahsederek ve resimleri göstererek bana bunu gösterdi.Şuan çok sağlıklıyım.Artık Ramazan Bey tüm sağlık problemlerimiz de danışabileceğim bi aile doktorum oldu.Çevremdeki herkes içinde bu geçerli.Buradan da tekrar teşekkür ediyorum kendisine.
Ömer Ömer wrote on 31 Ocak 2013 at 11:58:
Dr. Ramazan bey,le 2001 yılında özel bir polikilinikte görev yaparken tanıştım,tesadüf,uzun yıllardan beri yaşadığım kıl dönmesi sorunum vardı,ameliyat oldum 12 yıldır herhanği bir sorunum yok ,daha sonra başka arkadaşlarımada tavsiye ettim onlarda ameliyat oldu hepsi çok memnum, 2005 yılında guatr olduğum anlaşıldı ramazan bey çalıştığı polikilinikten ayrılmıştı kendisini aradım ve buldum yeni görev yaptığı hastanede ramazan bey tarafından ameliyat oldum ayrıca diğer arkadaşlarımada önerdim onlarda guatr ameliyatı oldu hepsi çok memnun kaldılar ,ayrıca ramazan bey,le tanıştırdığım arkadaşlarımın hepsi tanıştıkları günden beri ramazan bey,le olan ilişkileri devam ediyor onlarda diğer arkadaşlarına tavsiye ediyorlar,toplamda 12 yıllık tanışıklık süresinde ramazan bey,e fıtık,kasık fıtığı,kıl dönmesi,guatr ,safra kesesi,fistül,hemoroit,sorunu olan 100 kişiye yakın insanları yönlerdirdim,ki hepsiyle çok yakın görüşürüm hiç birinden olumsuz bir yorum ve sorun gelmedi hepsi çok memnun olduklarını belirttiler ve bana ramazan bey,le tanıştırdığım için teşekkür ettiler. Ramazan bey,in hastalarına olan yakınlığı samimiyeti güler yüzlü tedavisi insana bir güven veriyor,bir hasta doktor ilişkisinden ziyade abi kardeş ,veya arkadaş olarak insana güven veriyor.şahsım adına ve yönlendirdiğim tanıdıklarım adına bu site aracılığıyla kendisine çok teşekkür ediyorum işine hastalarına gösterdiği özenden dolayı saygılarımı sunuyorum iyiki sizi tanımışım. yanında çalışan personel,de ilgi alaka güleryüz olarak ramazan bey,i örnek almışlar onlarada ayrıca teşekkür ederim. saygılarımla not:yazdıklarımda kesinlikle herhangi bir abartma olmayıp tamamen insanlara doğru bilgileri aktarmaya çalıştım, teşekkürler. saygılar
Cevdet B Cevdet B wrote on 28 Ocak 2013 at 11:57:
Sayın Op.Dr. Ramazan Tarık ÜNSAL çok merhametli, çok cana yakın ve çok başarılı bir cerrahtır. Görevine bağlı ve mesaisine son derece dakiktir. Ramazan Hocamdan dört ayrı operosyon geçirdim. Üç bağırsak ve bir guatr ameliyatı oldum. Hepsinden de son derece sağlık buldum. Kendisi ile olan dostluğumuz mezara kadar devam edecektir. Ramazan Hocamı bir hastanede muayene olduğum sırada tanıdım ve yaklaşık olarak 13 yıldır bu devam ediyor. Görevinin ehlidır. Her zaman gönül rahatlığıyla gidip ameliyat olabilirim.
Tolga B Tolga B wrote on 27 Ocak 2013 at 11:58:
Herkese selam Ramazan hocayı bir arkadaşımın tavaiyesi ile bulduk. Kendisine gitmeden ili gün önce uç ayrı profesöre gitmiştim. Üçünde farklı seyler söyledi. İnanilmaz ağrılarım vardı ve beni hap ile tedavi etmeyi deneyeceklerini söylediler. Ramazan hocaya gittiğimde beni kerameti ve yetenekli elleri ile sıkmadan bes dakika icinde bütün sıkıntılarımı halletti. Allah kendisinden binlerce kez razı olsun. Tedavimin sonraki sürecinde diğer doktorların ameliyat dediği bir ortamda gene beni şaşırtarak,isin zor olanı ve sağlıklı olanı iğne tedavisi ile ramazan hoca gerekeni yaptı. Bu anlattıklarım dördüncü derecedeki hemoroid ile alakalı olan kisimdi. Tedavi sonunda ki ben her sene kontrollerini yaptıran bir ınsanım. Bilinen marka hastanelerde. Bir kaç rahatsızlığımdan bahsettim ve kerametli hocamız bes dakikada benim yıllardır farkında olmadan ama bütün yaşantımı altüst eden triod hastalığımı yani hasimato oldugumu tespit etti. Yaklaşık bir aydan beri ilacımı kullanıyorum. Kesinlikle dünyaya farklı bir sekilde bakıyorum. Hocam binlerce kez sana teşekkürler. Tiroid inanılmaz berbat bir şeymiş. Kesinlikle kontrol ettirin. HOCAMI KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. su anda herseyi kendisine danışıyorum. Hocama PROKTOLOJİ MERKEZİNDEN ULASABİLİRSİNİZ. sakın sehir efsanelerine inanmayın. Bosuna rezil olmayın. Genel cerrahide ve insanlıkta tek geçerim. Diğer branslardada inanılmaz yardımcı oluyor. Ve sıkma lafını bu kadar baskası söyleyemez. Tekrar teşekkürler ramazan hocam.
Sevilay B Sevilay B wrote on 27 Ocak 2013 at 11:57:
Ben yıllarca fissür hastalığından dolayı gitmediğim dr.kalmamıştı.En son cerrah paşada bir prof tarafından amelyat oldum ,adı ameliyat ama sözde ameliyat,üç ay sonra ağrım başladı Dr.Ramazan Tarık Ünsal'a ameliyat filmlerinide aldım kontrole gittim.Ameliyat raporlarına bağıtığın da Ramazan Bey ameliyat olmadığımı yalnızca apse boşaltması yaptığını öğrendim.Acilen tekrardan dolan ağrı veren apsenın boşaltılmasını ve ameliyata alınmam gerektiğini söyledi Ramazan Bey.Ve ameliyat ve tedavimi yaptı.Yaklaşık dört beş yıl oldu,şükür bu güne kadar hiç bir problem olmadı.Ağrılardan da sonunda kurtuldum.Çok kişiye de tavsiyede bulundum şu bir gerçek hastalıklarına çare sonunda bulduk diye dua ediyorlar. Teşekkürler Dr. Ramazan Tarık Ünsal.
Turan Turan wrote on 26 Ocak 2013 at 11:56:
Dr. Ramazan Bey'le ortak bir arkadas vasıtasıyla tanıstık ve gercekten tanıstıgım için memnunum Hastamız kalın bağırsak ameliyatı geçirmiştir ameliyat anı tedavi süresince ilgi ve alakanızı güler yüzlü oldugunuzu hastalarınıza hastadan cok bir yakınınızmıs gibi değer verdiğiniziburadan yayınlamak istedim ve bu hastalıkla ilgili herkese sizi tavsiye etmemeyi size haksızlık olarak düsünüyorum hastamıza ve gelen hastalarınıza yaptıgınız özverili tedaviler için tesekkürlerimi iletiyorum kariyerinizinde sizin kadar iyi olmasını diliyorum..
Şükran Şükran wrote on 2 Ocak 2013 at 19:17:
Ramazan hocamla tesadüfen acilde tanıdım acil bi operasyon oldum ve bana okadar güven verdi ki onun dışında ona danışmadan hiç bir doktora dahi gitmedim çitti bi operasyon daha yaptı hiç bir cerrah üstlenmediği bir operasyon onlarca doktor dolaştım bana masada kalırsın dendi ama Ramazan Hocam okadar samimi inançlı geldi ki onda karar kıldım rabbim onun gibi doktorların sayısını arttırsın ama ben yine ona danışmadan başkasına gitmem bu da bi gerçek:)) ve tek kelimeyle benim için mükemmel bi doktordan öte ağabi baba gibi rabbim uzun ömürler versin.
Ayfer Ayfer wrote on 5 Ağustos 2011 at 11:54:
merhaba ben doktorumu rahatsızlıgım dolayısıyla ark tavsiyesiyle tanıdım.8 aylık hastane hastane dolaşmamla hiçbir netice alamadım.artık her tavsiyeedilen doktora gider oldum ama sonuç hiç bir şeyiniz yok .artık agrılarımdan uyuyamaz hale gelmiştim.R.Tarık beye muayene olmaya gittim ilk önce şikayetlerimi dinledi sonra düzgün bir muayeneyle dikkatinizi çekerim muayene dedim diger doktorlar muayenebile etmediler hemen şu kagıdıalın tahlilleri yaptırın getirin sonuç birşey yok psikolojik.neyse konumuza gelelim muayene sonusu teşhisini açıkladı bunu bir tahlillede dogrulayalım dedi yaptırdım sonuç dedigi gibi.hastalıgımı bana tek tek izah etti.yapılacakları anlattı beni bilgilendirdi,bilgisayardan rahatsızlıgımın nerden kaynaklandıgını anlattı ve görüntüledi .bir doktordan daha ne beklenir kendisine teşekkür eder mesleki hayatını en üst düzeyde yaşamasını temenni ederim.
Ertuğrul Ertuğrul wrote on 15 Mayıs 2010 at 11:52:
anal fistül hastalığım vardı. internetteki yorumlardan dolayı çok endişelenmiştim. çünkü bir çok kişi aynı rahatsızlıktan dolayı ameliyat olduklarını ancak rahatsızlıklarından kurtulamadıklarını söylüyorlardı. bende iyi bir genel cerrahi uzmanı arayışına girdim ve bu siteden hareketle ramazan tarık beyi tercih ettim. ramazan tarık hoca tarafından ameliyat edildim . kendisi çok ilgilendi sağolsun. 1 ay kontrollü bir iyileştirme süreci izledi. bu sayede şimdi çok iyiyim. kendisi başarılı, güler yüzlü her sorunda hastalarına yardımcı olan ve yol gösteren tecrübeli bir cerrahtır. herkese tavsiye ediyorum
Abdullah G Abdullah G wrote on 5 Mayıs 2008 at 12:02:
10 yıl çektiğim hemoroit hastalığımdan,doktorum Ramazan bey sayesinde kurtuldum.Ankara, Hacettepe üni. ve Ankara İstanbul'daki birçok profosörler dahil olmak üzere birçok hocalara muayene olmama rağmen hiçbiri ameliyat teşhisi koymamıştı.Hocam yapmış olduğu tetkikler neticesinde acil ameliyat ederek beni bu hastalıktan kurtardı.Ben küçük abdestimi yapmakta zorluk çekiyordum bendeki çatlak meğer aşırı ilerlemiş ve mesaneye giden sinire baskı yapıyordu bundan sebeple zorluk çekiyormuşum.Hocamdan Allah razı olsun herkese tavsiye ediyorum.Bu rahatsızlık hatta cerrahi ile ilgili kimi hocama gönderdiysem herkes ondan razı oldular.
3.9 27 votes
Değerlendirme
Whatsapp
Op.DR.Ramazan Tarık ÜNSAL
Op.DR.Ramazan Tarık ÜNSAL
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabilirim.?
73
0
Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz yorum yapabilirsinizx
()
x